Started on February 19, 2025

Eerste Hulp aan Kinderen Herhalingstraining

Heeft u eerder een EHAK-training gevolgd? Houd uw kennis en certificaat up-to-date met onze herhalingstraining. Dit is essentieel voor gastouders en kinderopvangmedewerkers die in het bezit zijn van een Oranje Kruis Certificaat, aangezien jaarlijkse herhaling verplicht is. Deze praktische herhalingstraining is ideaal voor ouders, grootouders, gastouders en iedereen die regelmatig met kinderen werkt.

Wat houdt de training in?

In slechts 4 uur herhaalt u de belangrijkste EHBO-technieken onder begeleiding van een gediplomeerde instructeur. U werkt met de nieuwste oefenmaterialen, waaronder kinder- en babyreanimatiepoppen en een oefen-AED.

Prijs:

  • € 51,50 per deelnemer

Wat krijgt u?

  • Gebruik van oefen-AED en reanimatiepoppen
  • Professionele begeleiding
  • Koffie/thee

Datum en locatie:

  • Datum: Zaterdag 15 maart
  • Tijd: 08:30 – 12:30
  • Locatie: OBS Branding, Gooteplein 3, 3232 DA Brielle

Aanmelden:
Stuur een e-mail naar secretaris@ehbobrielle.nl met uw gegevens (naam, adres, telefoonnummer, e-mailadres en geboortedatum). Wij bevestigen uw aanmelding zo snel mogelijk.

? Tip: Controleer bij uw zorgverzekeraar of de kosten van deze training vergoed kunnen worden!

Leave a comment

logo_oranje_kruis-removebg-preview
EHBO_logo-removebg-preview
Logo_Reanimatie_partners-removebg-preview

EHBO Brielle © 2025. Alle rechten voorbehouden.